Place a message

If you are able to provide any additional information about anyone listed here, please click on the envelope icon beside their name and complete the online form.

Title First Name Middle Name Surname Former Name Subject Year Action
Dr Luigi Da Via Chemistry 2016
Mr Kieran Bridges Bridges Mechanical Eng with Management 2016
Miss Yihan Shi Communication Studies 2016
Mr Juncheng Huang Huang Accounting and Finance 2016
Mr Paul Worsley Philosophy 2016
Dr Sakib Rahman Medicine 2016
Dr Satabdhi Paul Medicine 2016
Dr Rupa Dawar Medicine 2016
Dr Hayley Anna Gleig Gleig Medicine 2016
Dr Emily Ford Medicine 2016
Dr Bethan Yates Medicine 2016
Mr Martin Iversen Business Administration 2016
Mr Mark Burpitt Burpitt Information Systems Management 2016
Mr Obed Boaben Enninful International Management 2016
Ms Rebecca Maina Maina Global Human Resource Management 2016
Dr Tlamelo Ntombi Setshwaelo Setshwaelo Medicine 2016
Mr Kwan Yui Pun Pun Law 2016
Mr Matti Silla Silla Aerospace Engineering 2016
Miss Fahima Yasmin Jilani Jilani Business Studies & Hispanic St 2016
Ms Habiba Begum Psychology 2016
Miss Karishma Sood Geography 2016
Miss Jaskiran Deol Deol Law 2016
Dr Supriya Singhera Medicine 2016
Dr Radheswari Measuria Measuria Medicine 2016
Miss Talibah Ventilla Coffield Comp Sci w Year in Industry 2016
Miss Kudzai Moreblessing Chirimuuta Chirimuuta Architecture 2016
Miss Lisa Duong Duong International Business 2016
Miss Christine O'Toole O'Toole Occupational Therapy 2016
Miss Jessica Obhrai Veterinary Science 2016
Miss Chloe Peglau Chemistry 2016
Mr Benjamin Nathan Josey Josey Civil Engineering 2016
Miss Miranda Paine Marine Biology 2016
Dr Faith Hirri Hirri Medicine 2016
Miss Ellie Mercala Anatomy & Human Biology 2016
Miss Eleanor Holmes Architecture 2016
Mr Harry Michael Smith Smith Architecture 2016
Ms Frances Giles Giles Architecture 2016
Mr Oliver Cummins Cummins Biochemistry 2016
Mr Jamie Paul Paul Business Studs w Year in Industry 2016
Miss Emily Ruth Cross Cross Chemistry 2016
Mr Connor Samuel Lucas Comp Sci w Year in Industry 2016
Miss Paige Patricia Cubbon Criminology 2016
Mr Harry Holland Criminology & Sociology 2016
Mrs Gillian Morgan Morgan Diagnostic Radiography 2016
Miss Lucy Brown Brown English 2016
Miss Imogen Clyde-Smith Clyde-Smith English & Communication Studies 2016
Miss Hannah Lowther Lowther English & Modern History 2016
Mr Daniel Ferguson Ferguson Geography 2016
Miss Olivia Reynolds Reynolds Geography 2016
Miss Nicole Consterdine Consterdine Geography 2016
Mr Thomas William Shand Geology 2016
Mr Joshua Dale Geology 2016
Mr Michael Kimber Kimber Geology & Physical Geography 2016
Miss Megan Lee Lee Hispanic Studs./Italian 2016
Miss Amy Elizabeth Arnone History 2016
Mr Daniel Oliver Coulson Law 2016
Mr Philip Walker Walker Learning & Teaching in HE 2016
Mr Christopher James Chapman Chapman Marine Biology 2016
Mr Alexander Robert Reid Mathematics 2016
Miss Katie Rumsey-Jones Rumsey-Jones Mathematics with Finance 2016
Mr Toby Dafforn-Jones Dafforn-Jones Mechanical Engineering 2016
Dr Thomas Oliver James Goldsmith Medicine 2016
Dr Mary Alena Williams Williams Medicine 2016
Dr Louise Richardson Richardson Medicine 2016
Dr Joseph Morgan Morgan Medicine 2016
Dr Thomas James Greenhalgh Greenhalgh Medicine 2016
Dr Michael Parsons Parsons Medicine 2016
Dr Emma Egan Egan Medicine 2016
Dr Rachael Elisabeth Armstrong Medicine 2016
Dr George David Thomas Pears Pears Medicine 2016
Dr Daniel Harrison Harrison Medicine 2016
Dr Emily Watts Watts Medicine 2016
Dr Rachel Edwards Medicine 2016
Dr Emily Nia Lloyd Medicine 2016
Dr Amelia Batho Batho Medicine 2016
Miss Beth Kolokotroni Kolokotroni Occupational Therapy 2016
Miss Dayna Greenland Orthoptics 2016
Mr Joseph Horne Physics 2016
Miss Lydia Harrop Physiotherapy 2016
Miss Sian Megan Jenkins Jenkins Psychological Sciences 2016
Miss Beth Emilia Helen Ingleby Ingleby Psychology 2016
Miss Josephine Alden Alden Psychology 2016
Miss Rosie Davis Davis Psychology 2016
Miss Charlotte Brown Brown Psychology 2016
Miss Sian Fairhurst Fairhurst Psychology 2016
Miss Alice Ruth Marten Psychology 2016
Mrs Hazel Katherine Greaves Radiotherapy 2016
Miss Olivia Georgia Kneale Kneale Radiotherapy 2016
Miss Holly Wilson Wilson Radiotherapy 2016
Miss Stephanie Florence King King Radiotherapy 2016
Miss Leanne Atherton Atherton Sociology & Social Policy 2016
Dr Anthony John Howard Surgery and Oncology 2016
Miss Megan Taylor Taylor Tropical Disease Biology 2016
Miss Eleanor Rose Hogan Tropical Disease Biology 2016
Mr Luke Berry Berry Veterinary Science 2016
Mr Kui Tak Lee Lee Biological & Medical Sciences 2016
Mr Arshia Fatholah Fatholah Economics & Mathematics 2016
Mr Paul McCartan Business Studies & Hispanic St 2016
Dr Dean Nash Medicine 2016
Miss Lavinia Tarantino tarantino Architecture 2016
Mr Omar Ahmad Abdelrahman Isifan Isifan Civil Engineering 2016
Miss Adline Myra Gakenia Njoroge Njoroge Environment & Planning 2016
Mr Jungdai Park Park Business Economics 2016
Mr Jun Sung Lee Lee Law 2016
Miss Yan Teng Chong Chong Law 2016
Miss Noraishah Mohamed Anuar Mohamed Anuar Law 2016
Mrs Supriya Gurung Gurung Dentistry 2016
Miss Mosunmoluwa Tabitha Mewase Mewase Accounting and Finance 2016
Miss Igbogobebi Mary Okaniba Okaniba Accounting and Finance 2016
Miss Oluwabamise Ajibike Adelana Adelana Anatomy & Human Biology 2016
Mr Timipre Mohammed Shuaibu Shuaibu International Business 2016
Miss Olayinka Serena Shoge Shoge Law 2016
Mr Mohammed Khalfan Nasser Al-Busaidi Al-Busaidi Mechanical Engineering 2016
Miss Yidan Zhang Zhang Accounting and Finance 2016
Miss Qiuyi Chen Accounting and Finance 2016
Miss Ye Zhang Zhang Accounting and Finance 2016
Mr You Cui Cui Architecture 2016
Miss Yitian Zheng Zheng Architecture 2016
Miss Shuyu Lei Lei Architecture 2016
Miss Xun He He Architecture 2016
Mr Yili Luo Luo Architecture 2016
Miss Yiwei Yang Yang Architecture 2016
Mr Bo Zhou Zhou Architecture 2016
Miss Ruiqian Zhou Zhou Biochemistry 2016
Mr Haonan Chen Chen Biochemistry 2016
Mr Han Luo Luo Business Studies 2016
Miss Yilin Xu Xu Business Studies 2016
Miss Yue Jiang Jiang Business Studies 2016
Miss Zhuqing Hu Hu Chemistry 2016
Miss Danni Zeng Zeng Civil Engineering 2016
Ms Chuan Hua Hua Comm Media & Popular Music 2016
Mr Xuechen Liu Liu Comp Sci & Electronic Eng 2016
Miss Xuan Zhao Zhao Economics 2016
Miss Shuying Zhou Zhou e-Finance 2016
Miss Aiyao Duan Duan e-Finance 2016
Mr Yifei Wang Wang e-Finance 2016
Miss Suhui Huang Huang e-Finance 2016
Mr Kun Chen Chen e-Finance 2016
Miss Xinzhu Liu Liu e-Finance 2016
Miss Xiaoyi Zhao Zhao e-Finance 2016
Miss Chuyue Li Li Electrical Engineering 2016
Miss Jiayu Cong Cong Electrical Engineering 2016
Miss Hui Jiang Jiang Electronic & Communication Engineering 2016
Miss Keman Zhu Zhu Electronic Commerce Computing 2016
Miss Shengqi Xu Xu Environment & Planning 2016
Mr Sida Liu Liu Internet Computing 2016
Mr Yuyang Yu Yu Internet Computing 2016
Miss Yixin Lin Lin Mathematics 2016
Miss Xiaoyu Huang Huang Mathematics with Finance 2016
Mr Tongyu Zhang Zhang Mathematics with Finance 2016
Miss Qi Zhao Zhao Mathematics with Finance 2016
Miss Xinming Wang Wang Mathematics with Finance 2016
Miss Chanya Wang Chanya Urban Regeneration & Planning 2016
Miss Yu Guo Guo Urban Regeneration & Planning 2016
Ms Jie Wei Wei Accounting and Finance 2016
Miss Bingjie Xie Xie Business Studies 2016
Miss Shiyan Zhang Zhang e-Finance 2016
Miss Shuyi Liu Liu Environment & Planning 2016
Mr Yu Tang Tang International Business 2016
Miss Lanxing Chai Chai Mathematics 2016
Miss Yuting Wang Wang Mathematics with Finance 2016
Mr Sean Yuen Yuen Law 2016
Dr Namubo Syatwinda Syatwinda Medicine 2016
Miss Wendely Machteld Anna Wesselink Veterinary Professional Stds 2016
Dr Victoria Charlotte Warwick-Evans Environmental Sciences 2016
Miss Yingqiao Xu Xu Communication Studies 2016
Mr Chengji Ma Ma Accounting and Finance 2016
Mr Rui Han Han Electrical Engineering 2016
Miss Jiamin Zou Zou Urban Regeneration & Planning 2016
Mr Mark Hartness Public Health 2016
Mr Frederick Gallegos Global Marketing 2016
Mr Tao Zhu Electronic & Communication Engineering 2016
Mr Alex Pinheiro Rotter Football Industries 2016
Mr Robert Herbert Mcclean English 2016
Miss Mira Moran Moran Clinical Science (Medical Phy) 2016
Mrs Susan Faulkner Public Management 2016
Mr Michael Corran Adv Practice in Healthcare 2016
Ms Amy Louise Edwards EDWARDS Veterinary Professional Stds 2016
Dr Hawazin Daif Allah Alzahrani Mathematical Sciences 2016
Miss Yuan Zhou Zhou Music for Special Needs 2016
Miss Helen Wilkinson Clinical Psychology 2016
Mrs Yosra Fuad Akasha Sabir Politics & Mass Media 2016
Mr Zhangzhe Liu Sustainable Envir Des in Archi 2016
Mr Fari Faramarz Ganji Zadeh Ganjizadeh Project Management 2016
Mr Tao Chen Chen Civic Design 2016
Miss Yao Yao Teach Eng to Spk of Other Lang 2016
Mr Qianyu Wang Teach Eng to Spk of Other Lang 2016
Ms Lei Wang Marketing 2016
Miss Bo Wen Wen Human Resource Management 2016
Miss Mengying Wang Civil & Environmental Engineering 2016
Mr Tao Bian Architecture 2016
Miss Jialin Jiang Town & Regional Planning 2016
Ms Penelope Kate Fosten Reading for Life 2016
Ms Rosie Ernst Trustram Reading for Life 2016
Miss Emily Hudson Rossi Marine Planning & Mngt 2016
Miss Xiguang Zheng Urban Design & Property Dev 2016
Miss Shazia Khan Investigative & Forensic Psychology 2016
Dr Amy Elizabeth Robinson Learning & Teaching in HE 2016
Mr David Wayne Jones Jones Higher Education (EdD) 2016
Dr Christine Guevara Higher Education (EdD) 2016
Ms Oluwafunmilola Falayi International Management 2016
Mrs Yizhuo Zhang Business Administration 2016
Mr Malik Abdullah Al-Arafat Al-Arafat Global Human Resource Management 2016
Mr Georgi Slavov Kolev Kolev Business Studs w Year in Industry 2016
Mr Daniel Cueva Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Hing Wan Liang Exchange - Hum & Social Sci 2016
Ms Yu Chin Huang Exchange - Science & Eng 2016
Mr Johan Lowe Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Katrine Jonsson Exchange - Hum & Social Sci 2016
Mr Frederik Grubbe Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Ida Hornung Exchange - Hum & Social Sci 2016
Mr Alexandros Kourtesakis Exchange - Health & Life Sci 2016
Miss Lorenza De Souza General UG Student (HL) 2016
Mr Leandro Das Neves General UG Student (SG) 2016
Miss Desiree Bajons Exchange - Health & Life Sci 2016
Mr Sebastian Feickert Exchange - Health & Life Sci 2016
Mr Brodie Hopkins Exchange - Hum & Social Sci 2016
Mr Wayne Cheung Exchange - Science & Eng 2016
Mr Tyler Brandenburg Exchange - Science & Eng 2016
Miss Elaine Chan Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Helene Helle Exchange - Health & Life Sci 2016
Miss Maria Casasnovas Ponseti Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Marta Espana Delgado Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Alba Domingo Labernia Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Naoual Albachere Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Mireia Del Moral Dominguez Exchange - Hum & Social Sci 2016
Ms Marina Borras Querol Exchange - Hum & Social Sci 2016
Mr Arnau Perez i Sampietro Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Jade Corseul Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Valerie Gendron Exchange - Hum & Social Sci 2016
Mr Victor Garboggini Moretti General UG Student (SG) 2016
Miss Ingrid Lorena da Silva Gomes General UG Student (HL) 2016
Mr Aston Marques Midon General UG Student (HL) 2016
Miss Aurelia Losito Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Eleonora Ambrosi Exchange - Hum & Social Sci 2016
Ms Friederike Broeskamp Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Stephanie Daubenfeld Exchange - Health & Life Sci 2016
Mr Simon Amidieu Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Maria Korpipaa Exchange - Health & Life Sci 2016
Mr Pedro Roca de togores Exchange - Hum & Social Sci 2016
Ms Savya Hingorani Exchange - Science & Eng 2016
Mr Benjamin Belfort Exchange - Health & Life Sci 2016
Mr Marek Dobrzanski Exchange - Hum & Social Sci 2016
Mr Marcin Dariusz Stankiewicz Exchange - Hum & Social Sci 2016
Miss Mu Liu Liu Accounting 2016
Mr Jiyu Duan Duan Architecture 2016
Miss Madanqi Li Li Biological Sciences 2016
Mr Frederik Rolfes Rolfes Business Administration 2016
Miss Suming You You Computer Science and Technology 2016
Mr Hang Wang Wang Economics 2016
Mr Wenrui Bao Bao Electrical Engineering 2016
Miss Shan Liu Liu Electrical Engineering 2016
Mr Huan Yu Yu Electrical Engineering 2016
Mr Hao Li Li Electrical Engineering 2016
Miss Chaoxi Wang Wang Electrical Engineering 2016
Miss Yidan Wang Wang English & Communication Studies 2016
Miss Jingwen Liu Liu Financial Mathematics 2016
Miss Qi Si Si Financial Mathematics 2016
Mr Jiahui Zhang Zhang Financial Mathematics 2016
Mr Qingyue Yang Yang Financial Mathematics 2016
Miss Shaona Song Song Information Management & Information System 2016
Miss Ruiyue Wang Wang Information & Computing Science 2016
Mr Haoyu Shi Finance 2016
Mr Michael Robert Sullivan Veterinary Science 2016